Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Yeni Transfer Onyekuru’dan Müjdeli Haber Geldi
Sosyal Medyada Paylaş
20 Şubat 2020
Bilgigi

Yeni Transfer Onyekuru’dan Müjdeli Haber Geldi

Performansı ile geçtiğimiz yıla damga vuran ve şampiyonluğun en önemli pay sahiplerinden biri olan Onyekuru, yeni sarı kırmızılı takım ile anlaştı. Bir kez daha kiralık olarak bildiği ve sevdiği takıma katıldı ancak ülkesinde yakalanmış olduğu sıtma hastalığı nedeniyle formasından uzak kaldı. Tedavisi Galatasaray sağlık heyetinin dikkati sonucu erkenden başladı. Buda beraberinde erken iyileşmeyi getirdi. Aynı zamanda bir hayati tehlike atlatılmış oldu. Onyekuru için tedavi çalışmaları devam ederken bir yandan da bireysel gücünü kazanması için çalışmalar devam ediyor. Bunun üzerine Süper Lig’in 20. Haftasında oynanacak olan Kayserispor karşısında sahada olabileceği ortaya çıktı. Betpas herkese kazandırmayı başarıyor.

Genç Yıldız Sahalara Dönmeye Hazırlanıyor

Bugüne kadar sarı kırmızılı forma altında göstermiş olduğu başarılar ile adından söz ettirmeyi başardı. Sözleşmesinin tamamlanması üzerine sezon başı takımına geri döndü. Galatasaray takımında ise bu boşluk Babel ile dolduruldu. Ancak istenen performans bir türlü alınamadı. Bu nedenle ara transfer döneminde Babel ile yollar ayrılırken, bir kez daha Onyekuru ile anlaşılmak üzere kulübünün kapısı çalındı. Takımında forma şansı bulamayan Onyekuru için büyük bir şans oldu. Hem oynama fırsatı bulacağı için hem de yakından tanıdığı kulüp şartlarında yerini almak için imzalar atıldı. Ancak talihsiz hastalık geçirmesi nedeniyle formasından uzak kaldı. Kısa bir süre içinde geri dönmesi bekleniyor. Betpas ile birçok güzel deneyim yaşayacaksınız.

Kayserispor Maçına Hazır Olması Bekleniyor

Aralıksız bir şekilde oyuncunun tedavisine devam edilirken, Kayserispor maçına yetiştirilmesi hedefleniyor. Öyle ki Falcao ve Saracchi isimlerinden yoksun olan Galatasaray’da büyük bir artı olacağını söyleyebiliriz. Süper Lig 20. Haftasıyla birlikte yeniden bu forma altında görev alması bekleniyor. Yaşanacak olan büyük heyecan şimdi daha arttı. Şampiyonluk yolunda hiçbir kayba tahammülü olmayan Galatasaray, zafer için mücadele edecek. Bu doğrultuda güçlü bir takım ile sahaya çıkmanın planları yapılıyor. Atılacak her adım beraberinde önemli bir süreci getirecek. Taraftarın desteği de her zaman olduğu gibi yüksek.

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.