Yeni Nesil Dijital Menü Hizmetleri

Yeni Nesil Dijital Menü Hizmetleri

İş yerlerinin son dönemlerde Covid-19 salgını için aldıkları birçok önlemle birlikte menü tiplerinde de yaptıkları çeşitli önlemler bulunmaktadır. Bu konu üzerinde en çok yapılan uygulama ise, QR kod okuma ile yapılan QR menü modelleri oluyor. Restoran, otel ya da kafe gibi alanlarda yeni nesil dijital menü olarak da belirtilen bu menüler, insanların sağlığı ve hijyen açısından önem arz eden menüler olarak günümüze yerleşmeye başladı.

 

Türkiye’de normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber cafe ve restoranların birçoğu normalleşme kuralları çerçevesinde, belli başlı tedbirleri alarak uzun zamandır açık olmaya başladı. Bununla beraber otel, restoran, kafe ya da çay bahçeleri gibi yerlerde birbirinden farklı insanların ortak kullanım alanlarında hizmet alınmak istendiğinde, önünüze gelen menüler elden ele dolaşıyordu. Yeni teknoloji ile birlikte artık bu durum ortadan kaldırılması hedeflenerek, temassız menü ile beraber en yeni şekilde dijital menüler sayesinde sağlığınızı koruyarak sipariş verebilecek, restorana ait tüm yemek menülerine ulaşabileceksiniz.

 

Telefonunuzda QR Taraması Yapmak Yeterli Olacak!

 

Hızlı sipariş verebileceğiniz QR menülerle beraber hem işletmeler verimliliği arttırıyor hem de müşteri memnuniyeti artıyor olacaktır. İşletme sahibi olarak sizler, daha fazla sipariş alacağınız bu yapı çerçevesinde, müşteriler istedikleri her zaman telefonlarıyla menü görüntüleyebilir ve masadan sipariş vererek kolayca bu menüyü kullanabilir olacaklardır.

 

Menülerinizle alakalı tüm yapı, sizler tarafından yönetilebilir olacaktır. İşletme sahibi olarak sizler, ürünlerde ekleme- çıkartma işlemlerinizi basitçe tamamlarken, fiyat güncellemelerinizi de tek tık ile gerçekleştirebilir olursunuz.

 

Bundan böyle işletmelerde her menü yenilemede yaşanacak olan fiziksel menü baskı maliyetlerini ortadan kaldırmak adına online menü kullanacaksınız. Böylelikle düşük maliyetli kullanımlarla beraber en uygun fiyatlarda yıllarca kullanacağınız bu QR menü yapısıyla müşterilerinize daha çekici bir yapı sunabilir olursunuz.

 

Dilediğiniz her zaman ise daha canlı ve daha çekici görseller hazırladığınız menünüz içerisinde, QR menü paket sipariş alternatiflerini kullanarak hedef kitlenize yönelik, evdeyken de sipariş verebilme olanaklarını en iyi şekilde sağlayabilir olursunuz.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?