Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Yazbee Takipçi Arttırma
Sosyal Medyada Paylaş
24 Temmuz 2019
Bilgigi

Yazbee Takipçi Arttırma

Yeni ve yerli sosyal medya platformu Yazbee, beklenilenin üstünde bir talep gördü. İçeriğinde bir çok kategoride sohbet etme, insanların fikirlerini okuma ve kendi fikirlerinizi paylaşma imkanı tanıyor. Bunun dışında kendinize ait ya da beğendiğiniz görselleri de paylaşabilirsiniz. Peki bu yeni yerli sosyal platformumuzda nasıl takipçi edinebiliriz ve var olan takipçi sayımızı nasıl daha çok arttırabiliriz?

Yazbee uygulamasına üye olmak için öncelikle bir kullanıcı adı ve mail adresinizi girmeniz gerekiyor. Mail adresinize bir aktivasyon kodu gönderiliyor. Kontrol ettiğinizde e-postanın size ulaşmamış olduğunu görüyorsanız, spam kutusunu kontrol etmelisiniz.  Aktivasyonu gerçekleştirdikten sonra üye girişi yaparak nihayet paylaşımda bulunabilirsiniz. Öncelikle bir profil resmi ve de duvar resmi yüklemenizi tavsiye ederiz. İlk paylaşımınızı ister kendi profilinizde, ister platformda kategorilerin içine girerek yapabilirsiniz. Hastag yani etiketleme yaparak insanlarla etkileşime geçebilirsiniz. Profilinizde paylaşım kısmına # sembolü ekleyerek etiket oluşturabilirsiniz. Buna istediğiniz konuyu yazabilirsiniz. Takipçi kazanmak için #takip #geritakip #gt gibi etiketleri paylaşmanız gerekmektedir. Bunların hepsini aynı paylaşımda ya da dilerseniz her birini ayrı ayrı paylaşımlarda paylaşabilirsiniz.

Eğer hesabınızı yüksek takipçili hale getirmek isterseniz yorum kısmına Yazbee kullanıcı adınızı yazınız, takipçi sayınızı arttıralım. 

9 adet yorum var.

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.