Türknet Arkadaşını Getir Davet Kodu ile 1 Ay Bedava İnternet

Türknet Arkadaşını Getir Davet Kodu ile 1 Ay Bedava İnternet

Türknet son zamanların en popüler internet sağlayıcılarından bir tanesi. Kısa zamanda bu kadar popüler hale gelmesindeki en büyük etken ise AKN yi kaldırması oldu. Turknet’in AKN olmaması dışında sağladığı daha farklı avantajlar da bulunuyor. Adil Kullanım Kotası’nı kaldıran Turknet müşterilerine yüksek hızda internet vaadi sunuyor.

Şahsen kendi internetim de Turk Telekom olarak kullandım yıllardır. Ancak hem taahhüt olmaması hem de AKN olmaması en azından deneyeyim, ne kaybederim ki dedirtti. Denemem ile birlikte iyi ki geçmişim dedim. Çünkü telekomda 8 mbps ye kadar internet görürken ve ayın 15 i olmadan internet hızı 3-4 mbps lere kadar düşerken, Turknet’de 25 mbps üzeri hız görmek oldukça sevindirici oluyor.

Turknet Arkadaşını Getir Davet Kodu

Sizlerde Turknet’i denemek istiyorsanız arkadaşını getir davet kodunu kullanarak 1 ay boyunca yüksek hızda ücretsiz internet kullanımının keyfini yaşayabilirsiniz. Turknet’e abone olurken bu linki kullanmanız halinde 1 ay ücretsiz internetin tadını çıkarabilirsiniz. ( Link ⇒ https://turk.net/p/IGR74JF18MFU/ )

1 ay ücretsiz internet türknet
turknet arkadaşını getir davetiye kodu, 1 ay vedaba internet

Ücretsiz 1 Ay İnternet

Turknet’e geçerek ücretsiz sahip olacağınız bir ay internet için, herhangi bir taahhüt vermeniz gerekmez. Memnun kalmazsanız üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Arkadaşını getir davetiye kodu ile 1 aylık ücretsiz internet kullanımınız sonrasında ise 65 liralık bir ücret ödeyerek, yüksek hızda internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca her yöne 1000 dakikalık ev telefonu ile konuşma hakkı da hediyeniz olarak üyeliğinize yükleniyor.

Türknet aboneliğine geçiş yaparken size 1 aylık bedava internet kullanımı sağlayacak olan davetiye kodunu kullanmayı unutmayın. Davetiye Kodu : IGR74JF18MFU

Son olarak başka bir oparatörden hizmet almaktasınız ve Türknet’e geçmek istiyorsunuz. Bu durumda Turknet geçiş yapmanız halinde diğer firmanın oluşturacağı cayma bedelinin 120 tl sini sizlere iade ediyor. Yani diğer firmadan taahhütünüz devam ediyor ancak siz geçiş yapmak istiyorsanız bu durumda Turknet 120 liraya kadar zararınızı karşılayacağını vurguluyor. Diğer oparatörlere nazaran bir çok avantajı bulunan Turknet’i biz de Bilgigi ailesi olarak kullanıcılarımıza öneriyoruz. Turknete hemen abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?