Tesettür Pardesülerde Şık Tasarımlar

Tesettür Pardesülerde Şık Tasarımlar

Muhafazakar giyimin her sezon kadınlara en yeni modelleri sunması hanımların gardıroplarının daha zengin görünmesini sağlıyor. Tesettür giyim ürünleri arasında hemen her ürüne yer vermeye özen gösteren kadınlar en titiz tercihlerini pardesülerden yana yapmayı tercih ediyor. Şıklıktan ödün vermemek adına dış giyim ürünü olan pardesülerde dahi modern kesimleri kullanmaya özen gösteriyorlar. Tesettür pardesü modelleri zamana karşı direnen tarzda hazırlandıkları için her model uzun yıllar kullanılabilme özelliği gösteriyor. Ancak bu model farkı yönünden yeni sezonda farklı ürünlerin ortaya çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Tarzı yakalamayı seven ve farklılık konusunda direten hanımlar tesettür pardesülerde de çarpıcı tasarımları kullanmaya özen gösteriyor. Gerek yaka modelleri gerekse kol detayları pardesü seçimlerinde hanımların ilk olarak dikkatini verdiği noktalar arasında yer alıyor.

 

Her Bedene Uygun Şık Pardesü Modelleri

 

Pardesü seçimi hanımların özenle yapmaları gereken seçimler arasında yer alıyor. Çünkü bir pardesüyü seçerken kadınların hem beden ölçülerine hem de kendilerine yakışan bir rengi seçmelerine özen göstermeleri gerekiyor. Tesettür pardesü seçimi yaparken beden ölçüsü her zaman en çok dikkate alınması gereken konudur. Zayıf ve uzun boylu kadınlar seçimlerinde çok özgür davranabilseler de aynı özgürlük balık etli hanımlar için geçerli değil. Ancak bu durum toplu kadınların şık bir pardesü giyemeyeceği anlamına gelmiyor. Aksine doğru seçimler yapıldığı taktirde diğer kadınlar kadar elegant bir görünüm elde etmek mümkün. Toplu bir beden ölçüsüne sahip olan kadınların kalın ve yerlere kadar uzanan kaşe pardesülerden uzak durması gerekiyor. Bunlar yerine daha ince yapıda olan kaşe kumaşlar tercih edilebilir. Kaşe yerine sıcak tutacak tarzda keten pardesüler de kadınlar için iyi birer seçim olacaktır. Aynı zamanda yerlere kadar uzanan ve ayaklarınıza dolanan pardesüler yerine biraz daha kısa olan ancak muhafazakar giyiminde gereksinimlerini karşılayacak olan modeller tercih edilebilir.

 

Tarzı Destekleyen Tesettür Pardesü Modelleri

 

Modanın da gelişmeye başlaması ile birlikte pardesü modelleri de farklılaşmaya başladı denilebilir. Hem şık hem de kadınların beden ölçülerine daha uygun olan tasarımlar ortaya çıkarılmaya özen gösteriliyor. Bel kısmı tamamen oturan ve eteklerine kadar genişleyen uzun pardesüler şık görünümün yanında kadınların imajını da destekleyen bir yapıya sahip. Kış aylarında kadınların hem soğuktan korunmasına yardımcı olan hem de uzun çizmeler ile feminen bir duruş sergileyen tesettür pardesü modelleri narin detayları ile hanımlara aradıkları zarafeti sunuyor. Hem renk paletinin geniş olması hem de kemer gibi değişik tasarımlara yer verilmesi kadınların günlük yaşantıda stil çıkmazına girmesinin önüne geçiyor. Çabasız tarz oluşturmak isteyen kadınlar normal bir jean pantolon üzerine uzun çizmeler sade bir tunik ve uzun pardesü ile sade kombin oluşturabilir. Bu kombini de günlük yaşantının sıradanlığında rahatlıkla tercih edebilir.

 

Lüksü Arayan Hanımların Pardesü Seçimleri

 

Zengin bir tasarım şıklığı arayan kadınlar pardesü seçimlerinde en ince detaylara dahi dikkat ediyorlar. İri kemerlerin yeniden moda olması pardesülerde de bu detayın öne çıkmasını sağladı. Eskiden olduğu gibi çok düz ve soluk renkte olan modeller yerine artık daha canlı renkler tercih ediliyor. Bu renkleri destekleyen kemerler de pardesülerin cazibelerini arttırmaya yarıyor. Model seçiminde titiz olan hanımlar yeni sezonda moda olan geniş yakalı pardesü modellerini rahatlıkla kullanabilirler. Tasarım olarak sıradanlığın ötesindeki ürünleri tercih etmek isteyen kadınlar www.modamerve.com sitesini ziyaret edebilir ve detaylı ürün bilgilerini yakından daha yakından inceleyebilirler.

İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?