Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Sultangazi ikinci el eşyayı kim alır?
Sosyal Medyada Paylaş
12 Şubat 2019
Bilgigi

Sultangazi ikinci el eşyayı kim alır?

Sultangazi ilçesinde eski veya yıpranmış tüm eşyalarınızı değerinin üzerinde olan fiyatları ödeyerek satın almaktayız. Firmamız 1983 yılında kurulmuş ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmiş olan kaliteli bir ikinci el eşya alım firmasıdır. Firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmetlerini www.ikincielesya-istanbul.com adresine taşımakta ve hizmetlerini müşterileri ile paylaşmaktadır. Kullanmadığınız veya yenisini almak için satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz.

İkinci El Eşya Alım İşleri

Firmamız Sultanbeyli ilçesinde yaşayıp ve ikinci el eşyalarını satmak isteyen kişilerle irtibat kurarak eşyaları satın alarak ücretlerini nakit ödeyen bir firmadır. Evinizde ihtiyaç duymadığınız ve satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı firmamıza bildirerek satabilirsiniz. Eşyalarınızın resimlerini internet sitemiz üzerinde yayımlamış olduğumuz telefon numarası, e mail veya tıkla teklif al sembolleri ile bizlere ulaştırdığınızda, eşyalarınızı satın almak için sizlere ödeyeceğimiz fiyatları bildirmekteyiz. Eğer eski eşyalarınızı bu fiyatlar karşılığında bizlere satmak isterseniz, adresinize gelerek bu eşyaları sizlerden nakit ödeme yaparak satın almaktayız. Eşyalarınızı teslim alma aşamasında firma personellerimiz görev yapmakta ve eşyalarınızı sökerek araçlarımıza taşımaktadır. Bu işler sırasında evinize veya diğer eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden özenli çalışmalar yaparak, kısa sürede taşıma işlemini tamamlamaktadır.

İkinci El Eşya Alımında Yüksek Ücretler

Firmamız İstanbul’daki tüm ilçelerden ikinci el eşya alımı yapmakta ve değerlerinden daha yüksek ödemeler yapmaktadır. Beyaz eşya, elektronik, halı, kilim ve tüm mobilya eşyalarınızı sizlerden alarak, nakit olarak ücret ödemekteyiz. Temizliğinden ve kapladığı alandan sıkıldığınız eşyalarınızı firmamızla iletişime geçerek satabilir, bu alışverişten kâr elde edebilirsiniz. Firmamızın internet adresini incelediğinizde kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İkinci el ve kullanılmış tüm eşyalarınız için yüksek ücretler belirlemekteyiz. Evinizde bulunan fazla ve kullanmadığınız tüm eşyalarınızı satın alıyoruz. İstanbul ilinde bulunan tüm eski eşyalarınıza kaliteli ve net fiyatlar vermekteyiz. Verdiğimiz fiyattan memnun olmanız ve ürünlerinizi satmak istediğinizde firmamıza ulaşarak, güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Eski Ve Yıpranan Eşya Alımı

Firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz tüm eşyalarınızın eder fiyatını öğrenebilirsiniz. Yıllardır sektörde kalmasını güvenilir yapısına borçlu olan firmamızdan kaliteli hizmetler alarak eşyalarınızı yüksek ücretlere satabilirsiniz. Firmamız eşyalarınızın fotoğraflarına göre ücretler belirlemekte ve eşyalarınıza İstanbul ilinin en yüksek fiyatını vermektedir. Taşınma durumlarında yeni evinize götürmek istemediğiniz eşyalarınızı bizlere satarak karşılığında nakit ücret alabilirsiniz.

Hangi İkinci El Eşyaları Satın Alıyoruz

Firmamız satmak istediğiniz tüm eşyalarınızı değerlendirmekte ve beş dakika içinde fiyat analizini yaparak sizleri bilgilendirmektedir. Çamaşır makinası, buzdolabı, fırın, bulaşık makinası, televizyon, halı, ütü, mobilya ve tüm eşyalarınızın yanı sıra, antika değeri taşıyan tüm ürünlerinizi sizlerden satın almaktayız. Evinizde yer kaplayan ve artık bu eşyalardan kurtulmalıyım dediğiniz tüm eşyalarınızı bizlere satarak, nakit para kazanabilirsiniz.

kaynak : https://www.ikincielesya-istanbul.com/

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.