Street Style ile Sokağın Yıldızı Olun

Street Style ile Sokağın Yıldızı Olun

Sokak Modası olarak tanımlanacak olan street style, gösterişten tamamen uzaktır. Şatafatlı sahne showları, abartılı tasarımlar ve podyumlarda sergilenebilecek özelliklere sahip kombinler, sokak modasının temsilcisi değildir. Siz de bu tarzı doğru kullanarak street style ile sokağın yıldızı olun!

Lüks ve Sokağın Ortak Noktası

Her ne kadar sokak modası olsa da gücünü lüksten alan stil, ufak detaylarla farkı yakalama sanatıdır. Sunduğu birbirinden özel parçalarla sokak modasını uygulamak isteyenlere fırsat sunan coulfate.com, zengin ürün gamıyla her zevke ve bütçeye uygun ürünler tasarlar.

İlk görüldüğü an sokak modasını yansıtan kombinler arasında;

  • Jean altına giyilen stiletto
  • Kabarık etek altına spor ayakkabı
  • Sade bir kombin üstüne atılan tarz bir mont sayılabilir.

 

Sokak modasının belirleyicileri arasında sadece kıyafetler yoktur. Bu tarzın net bir şekilde yansıtılması için saçlara, aksesuar seçimine, çanta kullanımına ve gözlük tercihine özen gösterilmesi gerekir.

Podyumlardan Sokağa Geçiş!

Podyumların sokağa taşınmasını sağlayan kavram, çoğu zaman çok da belli etmeden güncel modaya yön verir. Stiline ve yaratıcılığına güvenen herkes kıyafet seçiminde sokak modasından esinlenebilir. Tüm dünyanın yakından takip ettiği sokak modası, herkesin tek bir kalıptan çıkmış gibi görünmesine karşı çıkanların kullandığı tarzdır.

  • Klişelerden uzak durmak isteyen
  • Nasıl görünmesi gerektiğini başka birinin söylemesinden hoşlanmayan
  • Bir nevi isyan olarak tanımlanacak tarz, özgür seçimlerin vücut bulmuş halidir.

 

Renk, uyum, kumaş tercihi ve tarzın birbiriyle paralellik göstermediği sokak modasıyla siz de stilinizi eksiksiz olarak dışarıya yansıtabilirsiniz.

Mevsimsiz Ürünler

Sezon farkı gözetmeksizin kullanılan, podyumlara atıfta bulunan, sıra dışı ve mevsimsiz ürünler, her zaman farklı görünmek isteyenlerin tercihidir. Kimi zaman bir bütün olarak kim zamanda sadece bir aksesuarla yakalanan hava, deri mont kombiniyle sokak tarzının günlük hayata yansıması olabilir.

Kat kat giyimin sırrı; sokak modasıyla kendini gösterebilir. Tişört, gömlek, kazak, hırka, ceket ve palto ile yapılacak kombinler, şehir ruhunun her ortamda yansıtılmasını sağlayabilir. Günlük hayatın koşturmacası içinde özensiz bir görünüm yerine sade bir şıklık için siz de sokak stilini benimseyebilirsiniz.

Kaliteli ve Orijinal Street Style kombinleri için : https://www.coulfate.com/street-style-tarzi-erkek-giyim-kombinleri

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?