Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
SimpleFX 50% Black Friday indirimine hazır olun!
Sosyal Medyada Paylaş
15 Kasım 2018
Bilgigi

SimpleFX 50% Black Friday indirimine hazır olun!

Black Friday yaklaşıyor. İlk olarak ABD’de ortaya çıkan ve global halde yayılan bu kutlamalarda, Şükran gününün ertesi günü, yılbaşı alışveriş sezonunun başlangıcını kutlamak için tüm firmalar satışlarında inanılmaz indirimler yapar. Bununla birlikte dünya genelinde perakende harcamaları artar.

 

Black Friday zamanı birçok yerde kampanyalar gerçekleşir. Mağazalar, stoklarını yıl sonuna kadar tüketmeyi hedefler. Bu sebeple gün doğumunda açılış yapar ve fazla stokladıkları ürünlerinde ciddi indirimler yaparlar. Analistler her ne kadar bu etkinlikliğin finansal piyasalarda uzun vadede tahmin edilebilir bir etkisi olmadığını savunsa da, yani yılın 4. Çeyreğinde performans artmıyor olsa bile, Black Friday’in kesinlikle kısa-vadede etkili olduğu, hisse ve enstrümanlarda değişiklikler yaratabildiği bir gerçektir.

 

O gün yatırım yapmanız için bir sebebiniz daha olsun istiyoruz. Bu yüzden 23 Kasım’da  SimpleFX spreadi tüm işlemlerde yarı yarıya kesiyor. Yani her işlemde sınırsız, toplam %50 indirim!

 

Kurallar şöyle:

 

  • İndirim, 22 Kasım saat 22:05 UTC ile 23 Kasım saat 21:50 UTC arasında açılan tüm işlemlerde geçerlidir.

 

  • SimpleFX, her sembol için tüm işlemlerdeki spreadleri %50 indirecektir: Kripto paralar, Forex, Endeksler, Emtialar, Metaller ve Hisseler.

 

Bu kaçırılmaz fırsatı yakalamak için hazır olduğunuzdan emin olun. İşlem hesabınıza Black Friday çılgınlığı başlamadan fon yatırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 

SimpleFX’e giriş yapın ve işlem yapmak istediğiniz Canlı Hesabınızı seçin.

simple fx kampanyası

Fiat para hesapları için – EUR ya da USD – önde gelen e-para servislerinden birisini seçebilirsiniz – Skrill veya Neteller. Avantaj, ikiside hesabınıza fon aktarımını anında gerçekleştirir ve bunun için ücret ödemezsiniz. Bu transferlere 20 USD’ye eşdeğer bir minimum limit belirledik. SimpleFX hesabınıza Skrill veya Neteller ile yollamak istediğiniz miktarı seçtikten sonra, işleminizi tamamlamak için web sitelerine yönlendirileceksiniz.

simple fx

Eğer kripto para hesabı ile işlem yapıyorsanız – Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum veya Litecoin – direkt olarak bu para biriminde depozit yapabilirsiniz. Bu ödeme yönteminde hiç bir ücret veya minimum depozito tutarı yoktur. Fakat, fon aktarımı biraz vakit alabilir. Aktarım çoğunlukla birkaç dakika sürerken bazen 1 saati bulabilmektedir.

simple fx

Ödeme yöntemi seçin ve metni veya QR kodunu kullanarak kripto cüzdanınıza bağlanın.

simple fx

İstediğiniz bir hesabınıza fon aktarımı yapın ve Black Friday işlemlerinize %50 spread indirimiyle hazır olun. Herhangi bir hesap ile enstrüman seçin ve keyfinize bakın!

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.