Şenol Güneş’ten Flaş Emre ve Burak Açıklaması

Şenol Güneş’ten Flaş Emre ve Burak Açıklaması

Milli takımlar kadrosunda olmayanlar kadar olanlarda çok konuşuldu. Bunların başında Emre ile Burak Yılmaz geldi. Önceki teknik heyet döneminde kesik yiyen ve milli takıma çağrılmayan isimle barışıldı. Yeniden milli takıma davet edilen isimlerden de yüksek bir performans alındı. Şenol Güneş, Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz hakkında açıklamalarda bulundu. Güneş, “Eski-yeni oyuncuları kaynaştırdık. Emre ve Burak kaptan oldu. Olağanüstü örnek davrandılar. Böyle devam etmelerini diliyorum. Sorunları değil çözümleri aradılar. Bütün sorunlar yıkıldı. 9 ayda oldu bunlar” ifadelerini kullandı.  Restbet olağanüstü fırsatlar ile geliyor.

Eleme Grupları Hakkında Eleştiri Getirdi

Önemli zaferlerin alındığı eleme grubu hakkında bazı eleştiriler getirdi. Şenol Güneş, “İzlanda maçında sonucun kötü olmasının sebebi, o gün söylemedim. 3 günde bir seyahatler, kamplar etkiliyor. İzlanda bir tek seyahat yaptı. Diğerlerinde 2 iç, 2 dış yaptı. Orada da yenildi. İzlanda maçında ilk yarı uyuşuktuk. İkinci yarı toparlanma oldu ama bireysel olarak, zihinsel değil. Hata yaptığımız maçlar var ama oyun oynamaya çalıştığımız maçlar vardı. Fransa maçında düşüncelerimi sahada görmek beni mutlu etti. Bizim takım rakibe göre oynuyor, zorlandığı zaman disiplini bırakmıyor. Bu çok önemli Türk futbolu için. Bunu sadece biz değil, taraftarla yaptık. Bakü ile ilgili biz zaten iç içeyiz. Onları ve kendimizi temsil edeceğiz” sözlerini kullandı.

Gelecek Hedefleri Hakkında Soruları Yanıtladı

Şenol Güneş şampiyona boyunca hedefledikleri seviyeyi anlattı. Merak edilenlerde karşılık buldu. Güneş, “Bir hesap yok ama kağıt üstünde normali 6. İki rakibimizi yenersek çıkarız. https://restbet.app/ Herkesin gözü İtalya ve İsviçre’de. Galler maçı da önemli. Rakibin oyun tarzına ve felsefesine hazır olmak önemli. İnşallah bütün puanları alırız tabi. Şunu hayal ediyorum, keşke final oynasak. Ortak hayalimiz bu ama biz gruptan çıkmamayı da göze almalıyız. Bu takım turnuvayı geçirecek. Her maçımızda futbolumuzu biraz daha yukarıya çıkarmak zorundayız. Orada ilk hedef gruptan çıkmak. Zirveyi çıkmak için merdivenin ilk basamağına çıkmanız gerekir yoksa düşersiniz. Sürekli çıkan yok, iniş çıkışlar var” sözleri ile gündem yarattı.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?