Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Para Kazandıran Android Uygulama Tavsiyeleri
Sosyal Medyada Paylaş
11 Mayıs 2018
Bilgigi

Para Kazandıran Android Uygulama Tavsiyeleri

byBilgigi, sizler için para kazanma, androidden nasıl para kazanabilirim, para kazandıran android uygulamaları sorularına yanıt buldu. Gelelim nasıl para kazanabileceğiniz hakkındaki yazımıza.

Ek gelir kazanmak istiyor, ancak kendinize kaynak bulamıyorsanız akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bazı uygulamalar sayesinde aylık 100 TL’den fazla para kazanabilirsiniz. Uygulamalardan ayda binlerce TL kazanmayacak olsanız da birkaç farklı uygulama ile kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. İşte, para kazandıran android uygulama tavsiyeleri.

Wind Wallet

Wind Wallet uygulaması temelde kullanıcılara tamamladıkları görev başına küçük miktarlarda ödeme yapıyor. Uygulama üzerinden video izleyebilir ya da uygulama tarafından önerilen oyunları yükleyerek para kazanabilirsiniz. Uygulamadan kazandığınız parayı Paypal hesabınıza TL olarak çekebilir ya da Steam ve Google Play hesabınıza hediye kartı olarak alabilirsiniz.

Bounty

Telefonda video izlemek ya da oyun yüklemek dışında diğer görevleri tamamlayarak Bounty’de kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Bounty panelinde ünlü firmalar tarafından verilen çeşitli görevler bulunuyor. Harita üzerinden yakın olduğunuz görevi seçerek görev başına 5 ile 20 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Görevler genel olarak firmanın şubelerini denetleme ve fotoğraflarını çekmek ile alakalı. Çektiğiniz para 30 TL’yi geçtikten sonra Paypal ile TL’ye çevirebilirsiniz.

YouNow

YouNow paneli, diğer para kazandıran akıllı telefon uygulamalarından biraz daha farklı. YouNow üzerinde canlı yayınlar yapabilir, yaptığınız yayınlardan aldığınız hediyeler sayesinde para kazanabilirsiniz. Canlı yayın yapacağınız zamanları iyi ayarlayıp, yaptığınız yayınlarda izleyicilerin ilgisini çekerek kısa sürede yüksek takipçi sayısı kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı Paypal ya da banka hesabınıza TL olarak çekebileceğiniz gibi Google Play ve Steam hesabınıza hediye çeki olarak da alabilirsiniz.

Bu makalenin tüm kullanım hakları bilgigi, (bilgi blogu,genel blog)‘ye aittir.Kopyalanması yasaktır.

Bu makalede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde yönlendirme amacı taşımamaktadır.Resmi bir açıklama kesinlikle değildir.Sitedeki her bilgi mutlaka uzmanına danışılmalıdır.Bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır ve tüm sorumluluk okuyucuya/ziyaretçiye aittir.Bilgigi.Com olası bir durumda sorumlu tutulamaz.

FACEBOOK HESABIMIZ TIKLA | TWİTTER HESABIMIZ TIKLA | INSTAGRAM HESABIMIZ TIKLA

3 adet yorum var.

  1. Son günlerde internet ortamında bu tür söylemler çok fazla dolanıyordu fakat hiçbirine aldırış etmiyordum. Siz tavsiyede bulunuyorsanız vardır bir bildiğiniz teşekkürler.

  2. Ben sadece anket doldurarak ve reklam tıklayarak yda 80-100$ civarı kazanıyorum. İnternet başında günde 1 saatinizi ayırmanız yeterli. Dilerseniz uygulama adını da paylaşabilirim

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.