Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Mozaik Dizayn
Sosyal Medyada Paylaş
9 Mayıs 2020
Bilgigi

Mozaik Dizayn

Firma 1995 yılından günümüze kadar mozaik sanatını hizmete sunuyor. Firma kurucusunun Mimar olması egem mozaik ve seramik konusuna tecrübe ve bilinç katıyor. Birbirinden farklı ürünlerini meraklılarıyla buluşturduğu her eserinin imalatını gerçekleştirerek, sürekli üreten yapı sergiliyor. Başlıca hizmeti mozaik olup, el yapımı seramik konusunda oldukça iddialı.

Kişiye Özel Tasarımlar

Yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarında, gelen yoğun talepler ile kişiye özel tasarımları hayata geçirmiştir. Özgün ve yaratıcı tasarımların el zanaatıyla bütünleştiği sanatsal bir kimliğe sahip. Kişiye özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerin ihracatı firma tarafından her geçen gün artış gösteriyor. Seramik binlerce yıl öncesine ait en geleneksel zanaatlardandır. Usta ellerden günümüze kadar birçok teknikle gelen seramik üretimine, teknoloji katarak farklı bir bakış açısı sunuyor.

Hizmetler

Firma hizmetleri; üretime, emeğe, yaratıcılığa ve tasarıma dayalı bir çizgide ilerliyor. Her ihtiyaca uygun, göze ve ruha hitap eden, tarih kokan, eski dönemi modern çağa uyarlama noktasında yüksek bir ivmeye sahip hizmetlerdir. Mimari dokuyu hissedebileceğiniz, her işlemede ve desende sanatsal tablo inceler gibi ayrıntı keşfedeceğiniz muazzam ürünler sunuyor.

Bunlar;

  • Seramik aksesuarları
  • Duvar kaplamaları
  • Mozaik
  • Lavabo
  • Kişiye özel projeler

Yaşam kalitenizi yükseltecek ve her baktığınız noktada farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız. Estetik olarak her dekorasyona uygun tasarımlarla, zamanda yolculuk yapacaksınız.

Mimari ve Mozaik

Mozaik mimarisi olarak adlandırabileceğiniz, sanatsal uygulama teknikleri ile evinizin, ofisinizin her alanında rahatlıkla kullanacaksınız. Mozaikler; terracotta mozaikler, porselen, sedef, doğal taş, mozaik panoları ve havuz mozaikleri olarak çeşitlere sahiptir. Her birinin uygulama alanı ve uygulama teknikleri farklıdır.

Seramik ve Mozaik Aksesuarları

Seramik aksesuarları; dekorasyon adına kullanılarak dekoratif ürünler kategorisinde en çok talep edilen ürünlerdir. Bunlar; seramik pano, seramik çizme, seramik boğa, seramik ayna, seramik sürahi, seramik pano, mozaik pano, seramik tabak, seramik at, seramik VAV, seramik antik at, seramik kaideli at, seramik penguen, seramik çerçeve, seramik armut, yıldız, elma gibi objelerden oluşuyor. Ev dekorasyonunda mobilyalara alternatif olarak üretilen seramik masalar da oldukça beğeni topluyor. Her ürünün çeşitleri mevcut olup, alternatif imkânı sunuyor.

Koltuk sehpası, dresuar, fosil tabure, zigon sehpa, natur tabure, nature gazetelik, gazetelik fosil sehpa ve nature koltuk sehpası ev dekorasyonuna özel çeşitleriyle hizmetinize sunuluyor. Konfor anlamında oldukça rahat kullanım sağlayan ürünler, estetik açıdan ev dekorasyonunuzun bütününe uyum sağlar. Modern tarzın, geleneksel motiflerle ve tasarımlarda birleşmesi yaşam alanınızı canlandırıyor.

Evinizde kendinize özgü bir tarz yaratarak, işte benim evim diyeceğiniz bir dizayna sahip. Renk tonajı, mobilyanın seramikle buluşması ve karma güzelliklerin yaşanacağı ürünler sizin için eşyadan fazlası olacak. Hatıralarınızı ekleyerek, gelecek dönemlere aktaracak ve sanatı her dönem yaşatacaksınız. Siz de ardınızda bir eser bırakmak istemez misiniz?

 

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.