Kadınlarda doğru saç rengi nasıl seçilir?

Kadınlarda doğru saç rengi nasıl seçilir?

byBilgigi, kadın doğru saç rengi seçimi,kadın saç rengi seçimi,kadın saç renkleri‘ni araştırdı.Kız arkadaşlarına fark yaratacak saç rengi senin olacak 🙂

Hem kadınlar hem erkekler için saç görünümü ve saç bakımı,dış görünüşün en etkili unsurlarındandır.Kadınlarda saç bakımı daha öncelere dayansa da son yıllarda görülmekte ki erkekler de saç bakımına önem vermektedir.Kadın saç rengi belirlerken önemli olan unsurları sizin için belirledik.

Kadınlarda doğru saç rengi nasıl seçilir?

Kadınlarda saç rengi seçimini yaparken dikkat edilmesi gerekenleri maddelerle özetlemek gerekirse:

  • Rengin karşı taraftaki etkisi göz önünde bulundurulmalı
  • Yaşınız
  • Kendi beğeniniz
  • Saç sağlığı

Şimdi bu maddelerle ilgili detaylara göz atalım.

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken ne denli bir renk değişimi yapmak istediğinizi düşünün yani yapacağınız rengin sizi çok değiştirmesini mi istiyorsunuz ya da hafif bir farkındalık yeterli mi buna göre seçeceğiniz rengin ana çizgisini belirleyebilirsiniz.

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken renklerin etkisini unutmayın!

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken renklerin hissettirdiği duyguları gözardı etmemek gerek.Örneği bir kahverengi rengin karşı tarafa hissettirdiği ile mor rengin,kırmızı rengin etkisi aynı değildir.Koyu renkler saçınızı daha oturaklı gösterirken,açık renkler saçınızı daha hafif gösterebilir.

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken yaşınızı gözardı etmeyin!

Elbette her yaşınızda güzelsiniz 🙂 ancak saç renginizden dolayı aşırı dikkat çekerseniz yüzünüze de odaklanma ihtimali yüksek ondan dolayı ilerleyen bir yaştaysanız daha hafif tonlarda saç rengi seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken en çok kendi içinize ses verin!

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken yukarıdaki unsurlar elbette önemli ama en önemlisi sizsiniz! Kendi içinizden hangi renk geliyor,hangi renk ile daha mutlu daha rahat hissedeceksiniz? Bırakın insanların fikirlerini,onlar için yaşamıyorsunuz.Size bir sır verelim, bazen çok yakıştıramadığımız çiftler olur kadın çok alımlı değilken erkek oldukça yakışıklıdır bu nasıl olur biliyor musun? Kadın çok güzel olduğuna ilk önce kendini inandırır ve ona göre davranır emin ol gerisi gelecektir onun için sen sadece kendine güzel ol yeter 🙂

Bu makalenin tüm kullanım hakları bilgigi, (bilgi blogu,genel blog)‘ye aittir.Kopyalanması yasaktır.

Kadınlarda saç rengi seçimi yaparken hassas olman gereken bir konu ise saç sağlığın.Her boyama ve saça yapılan her işlemin saçını yıprattığını,yorduğunu unutma 🙂
Bu makalede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgi mutlaka uzmanına danışılmalıdır.Bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır ve tüm sorumluluk okuyucuya/ziyaretçiye aittir.Bilgigi.Com olası bir durumda sorumlu tutulamaz.

FACEBOOK HESABIMIZ TIKLA | TWİTTER HESABIMIZ TIKLA | INSTAGRAM HESABIMIZ TIKLA

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?