İş Bankası Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Türkiye İş Bankası telefon numarası üzerinden, istediğiniz her işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye İş Bankası, Türkiye’de faaliyete geçen ilk özel bankadır. Bu özelliği sayesinde, iş yükü ve kullanıcı yoğunluğu fazladır. Banka işlemlerinden hangisini isterseniz isteyin, şubede kolayca işinizi halledebilirsiniz. Bunun yanında Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da tüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yoğunluktan bahsedildiği için, tüm işlemlerinizi kolayca İş Bankası İnternet Bankacılığından da yürütebilirsiniz. Türkiye İş Bankası, 2 farklı numara üzerinden müşteri hizmetleri hizmetini vermektedir. İş Bankası Canlı Destek hattından da istediğiniz sorulara cevap bulmanız mümkündür.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 

Türkiye İş Bankası, 2 farklı numara üzerinden müşterilerle 7 gün 24 saat iletişim kurmaktadır. İsteyen kişiler bu numaralar aracılığıyla diledikleri işlemi yapmak üzere iletişim kurabileceği gibi, gerektiğinde bu numaralar üzerinden aranabilirler de. Türkiye İş Bankasının hizmet verdiği telefon numaraları:

  1. 0850 724 0724
  2. 444 02 02

Bu numaralar üzerinden her türlü işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, gerekli hallerde bu numaralar üzerinden de aranabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Hangi Ayrıcalıkları Tanır?

Müşteri hizmetlerine bağlanarak yapabileceğiniz tüm işlemleri birebir işlemlerle de yapabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetlerini aradığınızda hatta beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bazı günler ve saatler özellikle yoğun olmaktadır. Şubeye gitmek de yorucu ve zamana alıcı bir işlem olabilir. Tüm bunları göze almak istemezseniz, İnternet Bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden her türlü işleminizi halledebilirsiniz.

iş bankası müşteri temsilcisi bağlanma
iş bankası müşteri temsilcisine bağlanmak

İş Bankası bireysel işlemlerde de, ticari işlemlerde de çeşitli ayrıcalıklar sağlar. Bireysel olarak Türkiye İş Bankası hesabını kullanacaksanız, istediğiniz her işlemli kolayca halledebilirsiniz. Örnek olarak İş Bankası hesabımda ne kadar para var sorusunu merak ederseniz, sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri kanalıyla da istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz ancak güvenlik ihlallerinin yaşanmaması adına birtakım sorular sorulacaktır ya da sesli imza kullanmanız istenecektir.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Bankaları aradığımızda genellikle karşımıza çıkan robotlardan yakınmaktayız. Çünkü derdimizi net olarak anlatamadığımız zamanlar olabiliyor. Aslında kolaylık olması için konuşulmuş bu ses kayıtları ile yönlendirme yapan robot sistemi bazen can sıkıcı olabiliyor. Bu tip durumdalar müşteri temsilcisine direk bağlanmak müşteriler için oldukça büyük önem taşıyor. İş Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak için öncelikle müşteri numaranızı ve sonrasında 6 haneli müşteri şifrenizi tuşluyorsunuz. Ses yanıt sistemine yapmak istediğiniz şeyi söyleyip aktardığı menüde direkt olarak 0 tuşuna basıyorsunuz. Bu şekilde diğer seçenekleri defalarca dinlemenize gerek kalmadan İş Bankası müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası 94 yıldır verdiği hizmetle, müşteri hizmetlerinde de kaliteli iletişim olanağı sunuyor. Bu sayede Türkiye İş Bankası müşterileri, herhangi bir sorun olduğunda ya da merak ettikleri bir konu olduğunda kolayca bilgi alabiliyor.

İng Bank kart şifrenizi unuttuysanız İNG Bank Kart Şifresi Alma başlıklı konumuzu ziyaret etmeniz faydalı olabilir.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?