İnstagram Dondurma,İnstagram Kapatma

İnstagram Dondurma,İnstagram Kapatma

byBilgigi, instagram kapatma,instagram silme,instagram dondurma‘yı araştırdı.Artık Berkecan sana gereksiz dm atamayacak 🙂

İnstagram Dünya’da önde gelen sosyal medya platformlarından birisi.Kullanıcılarına kaliteli filtreleri,bol seçenekli fotoğraf düzenleme menüsü ve sade arayüzüyle ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor.İnstagram kapatmak ya da geçiçi bir süre için instagram dondurmak isteyebiliriz işte instagram dondurmak,instagram hesabı kapatmak hakkında tüm merak ettikleriniz ve detaylı bilgi.

Bazı sorunlardan ötürü  instagram hesabınızı dondurabilirsiniz ya da instagram hesabını silmek isteyebilirsiniz. İnstagram geçici olarak kapatma denilen bu işlemle instagram hesabınıza tekrar giriş yapana kadar hesabınız kimse tarafından profiliniz görülmeyecektir.İnstagram hesabınızı silme işleminde ise tüm fotoğraflarınız ve kullanıcı adınız silinecektir.İnstagram hesabınız silindiğinde sizin kullanıcı adınızı başkası alabilir.

İnstagram hesabı silme,instagram hesabı dondurma ya da instagram hesabı kapatma işlemini yapmak istiyorsanız;

1- İnstagram dondurma,instagram hesabınızı silmek için hesabınıza uygulama üzerinden değil, chrome/safari veya bilgisayar üzerinden yani tarayıcı üzerinden instagram.com’a girip,hesabımıza giriş yapıyoruz.

2- Hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üstteki icona tıklayarak profil sayfamızı açıyoruz.

3- Profilimizden ”profili düzenle”  butonuna tıklıyoruz.

4- Profili düzenle sayfasını açtıktan sonra en aşağıda sağ köşedeki ”Hesabımı geçici olarak kapat”a tıklıyoruz.

Karşımıza şöyle bir uyarı gelecek

Merhaba bilgigicom,

Hesabını silmek yerine kapatabilirsin. Bu, sen tekrar giriş yaparak hesabını yeniden etkinleştirene dek hesabının gizli olacağı anlamına gelir.

Hesabını sadece haftada bir kapatabilirsin.

Bunun anlamı hesabınıza 1 hafta içinde tekrar giriş yaparsanız silinmeyecek ancak 1 haftadan sonra girmek istediğinizde artık hesabınıza giremeyeceksiniz yani tamamen silinecek hesabınız ve fotoğraflarınız.

5- Burada bir neden seçip,şifremizi yazarak hesabımızı 1 hafta geçiçi olarak  kapatıyor eğer tekrar girmezsek tamamen instagram hesabımızın tamamen silinmesi için işleme almış oluyoruz.

Bu makalenin tüm kullanım hakları bilgigi, (bilgi blogu,genel blog)‘ye aittir.Kopyalanması yasaktır.

İnstagram kapatma,instagram silme,instagram dondurma hakkında sorularınızı yorum yaparak sorabilirsiniz.

FACEBOOK HESABIMIZ TIKLA | TWİTTER HESABIMIZ TIKLA | INSTAGRAM HESABIMIZ TIKLA

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?