Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
İng Bank Kart Şifresi Unuttum, Yeni Şifre Nasıl Alınır ?
Sosyal Medyada Paylaş
13 Eylül 2018
Bilgigi

İng Bank Kart Şifresi Unuttum, Yeni Şifre Nasıl Alınır ?

2008 yılında Oyak Bank’ın hisselerinin tamamını satın alarak ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan İNG Bank, dijital bankacılık işlemleri konusunda meydana getirdiği yenilikler sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyor. Başlattığı kampanyalar sayesinde kısa sürede milyonlarca müşteri toplamayı başaran banka, henüz ülkemizde yeni hizmet vermesinden dolayı bazı sorunları çözme konusunda geri planda kalabiliyor.

ING Bank Kart Şifremi Unuttum, Nasıl Alabilirim?

ING Bank üzerinden kredi kartı yada banka kartı sahibi olan kişiler, bazı zamanlarda sahip oldukları kartın şifrelerini unutabiliyor. Bu gibi durumlarda anlık sorunlar yaşamamak adına yeni kart şifrelerini nasıl temin edecekleri konusunda çözüm arayan kullanıcılar, çözümü internet üzerinden bulmayı umut ediyor.

ing bank şifremi unuttum nasıl alırım
ing bank kart şifresi nasıl alınır

ING Bank Kart şifresini unutan kişiler, anlık olarak meydana gelen harcama ya da para çekimlerini yapamadıkları için çözümün hızlı ve güvenilir olmasını istemektedir. Her banka, müşterisinin bu gibi durumlar yaşadığını bildiğinden dolayı alternatif birçok çözüm yöntemi sunmaktadır. Bu yazımız içerisinde ING Bank Kart şifresi alma konusunda sizlere tüm alternatif yöntemler hakkında bilgi vereceğiz.

ING Bank Kart Şifremi Nasıl Alabilirim?

ING Bank şifrenizi unutmanız durumunda yeni şifre alabileceğiniz 3 farklı yöntem bulunmaktadır.

  • Bu yöntemlerden ilki; çevrenizde bulunan en yakın ING Bank şubesine giderek gişe memurları ile yapacağınız görüşme doğrultusunda dakikalar içerisinde yeni bir bank kart şifresi alabilirsiniz.
  • Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı, günümüzde birçok işlemimizi şubelere gitmeden bireysel olarak yapmamıza izin vermekte. ING Bank, müşterilerine şubelere gitmeden yeni bank kart şifre taleplerini mobil ve internet bankacılığından yapmalarına izin vermektedir.
  • Bank Kart şifresi alabileceğiniz son alan ise müşteri hizmetleridir. 0850 222 0 600 telefon numarası üzerinden haftanın her günü 24 saat boyunca İNG Bank müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme sonucunda yeni bank kart şifresini alabilirsiniz.

 

Şifre unutulma gibi durumlarda yapacağınız yenileme işlemleri sırasında sizlerden bazı özel bilgiler istenebilir. Kimlik bilgilerinizi doğru bir şekilde bildirmeniz durumunda işlemleriniz hemen halledilebilir. Bilgilerde ortaya çıkacak en ufak bir yanlışlık kartın bloke olmasına dahi neden olabilir. Bu nedenle doğru bilgileri paylaştığınızdan emin olmalısınız.

Bir adet yorum var.

  1. Muşterinize ulaşamiyorum sikinti cok aradiğimda tuşlama yapamiyorum cok sikinti ulaşcagim bir telefo bilgi istiyorun tşk

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.