Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Güncel Boya ve Badana Fiyatları
Sosyal Medyada Paylaş
27 Temmuz 2020
Bilgigi

Güncel Boya ve Badana Fiyatları

Boya ve badana fiyatlarının belirlenmesinde en önemli kriteri evin büyüklüğüdür. Ardından ise boyanın kalitesi ve boya uygulanacak yüzeyin durumu gelmektedir. Evin büyüklüğüne göre değişen fiyatlar genel olarak şu şekildedir.

 

65-85 metrekare evler için fiyatlar 650 ile 1000 Türk Lirası arasında değişmektedir.

 

85 – 125 metrekare evler için fiyatlar ise genelde 1000 ile 1400 TL arasıdır.

 

125 – 150 metrekare evlerde boya ve badana fiyatları biraz daha artmakta ve bu tür evler için fiyatlar genelde 1350 – 1750 Türk Lirası arasında değişmektedir.

 

Yukarıda verilen fiyatlar tamamen tahmini fiyatlardır. Bu fiyatlar evin durumuna, tadilat isteyip istememesine, evin alanına, eşyalı veya eşyasız olması durumuna, boyanın kalitesine, işin kalitesine, işin hızına ve oda sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Fakat aşağı yukarı güncel fiyatlar bu şekildedir. En uygun fiyatlar işini en iyi yapan firmaların verdiği fiyatlardır. Eğer bir iş kalitesiz olursa verdiğiniz paranın tamamı çöpe gidecektir. Bu yüzden boya ve badana yaptıracağınız firma veya ustayı iyi seçmeniz gerekmektedir. E-boyabadana olarak işinizi özenli bir şekilde hızlıca hallediyoruz. Kullandığımız kaliteli boyalar ve iyi ustalar sayesinde işlerimiz yıllarca aynı biçimde kalıyor. Kendi yaptığımız işlere o kadar çok güveniyoruz ki garanti bile veriyoruz. Eğer uygun fiyata kaliteli hizmet almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz. İşini bilen ustalarla ve kaliteli ekibimizle size hizmet vermekten kesinlikle gurur ve mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Doğru seçim her zaman için önemlidir. Evin boyası sizin sağlığınızı dahi etkileyebilir. Bu yüzden markalı boyalar ve iyi ustalar veya firmalarla çalışmak sizin yararınızadır.

 

Firmamız bir telefonunuzla evinize kadar ücretsiz olarak keşfe gelip, yetişmiş uzmanlarımız sayesinde ucuz boya ve badana fiyatlarını size sunmaktadır. Bu işi yılların tecrübesiyle yaptığımız için bize güvenebilirsiniz. Kendi evimizi boyuyormuş titizliğinde işlerinizi güzel bir biçimde teslim edebiliriz. Sizi gereksiz masraf ve maliyetlerden kurtarabiliriz. Bütçenize göre evinize farklı çözüm ve seçenekler, farklı boya markaları ve farklı dekoratif motifler sunabiliriz. Bize ulaşıp fiyat almadan kesinlikle evinizi boyatmayın. En ucuz fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz. Size bir telefon kadar uzağız. İnternet sitemizden detaylı bilgileri de alabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.