Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
Google Keep ile Zihnimizi Birkaç Adımda Nasıl Özgürleştirebiliriz?
Sosyal Medyada Paylaş
8 Mayıs 2019
Bilgigi

Google Keep ile Zihnimizi Birkaç Adımda Nasıl Özgürleştirebiliriz?

Google şirketinin tüm sistemleri tüm dünyada her insan tarafından aktif olarak kullanılıyor. Google kendisine duyulan ilgi nedeniyle insanların işini gün geçtikçe daha da kolaylaştırıyor.

İnsanların işini kolaylaştırmak adına Google’ın yaptığı hizmetler tartışılmaz bir boyuttadır. Google’ın son zamanlarda en çok konuşulan hizmetlerinden biri olan Google Keep hizmeti henüz fazla kişinin keşfetmediği fakat tanıyan kişilerinde vazgeçemediği bir tür hizmettir.

Google’ın uzmanları tarafından geliştirilen hizmet birçok kişisel cihazınızda kullanabilirsiniz ve verileri kaydetme özelliği her cihazda mail hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Google Keep uygulamasının ne için kullanıldığını aşağıdaki başlıklarda detaylı bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

2- Google Keep Ne İşe Yarar?

Google Keep uygulamasını dijital ortamda sizlere sunulan bir hatırlatıcı olarak düşünebilirsiniz. Daha da detaylandıracak olursak eskiden not almak için kağıt ve kaleme ihtiyaç duyardınız şimdi ise ne kaleme ne de kağıda ihtiyaç duymayarak telefonunuzla dilediğiniz yerden notunuzu alabilir birde not ne zaman size lazım olacaksa o tarihe hatırlatıcı ekleyerek zihninizi özgürleştirebilirsiniz.

2- Google Keep Hangi Platformlarda Kullanılır?

Google Keep uygulamasını Android, iOS ve tüm bilgisayarlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Android telefonlar için Google Play Store, iOS işletim sistemli telefonlar için App Store ve bilgisayardan kullanmak için Google Chrome’a eklenti ekleyerek kolayca kullanım sağlayabilirsiniz.

Google Keep sistemini dünyada %24 Türkiye’de ise %13 oranında kişi kullanmaktadır ve bu oran gün geçtikçe daha da artacak gibi gözüküyor.

3- Google Keep İle Zihnimizi Nasıl Özgürleştirebiliriz?

Google Keep ile liste oluşturarak veya iş hayatınızda ki tüm yükleri bir anda ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer ev hanımıysanız evdeki eksikleri Google Keep aracılığıyla alışveriş listenizi yapabilirsiniz. Öte yandan sistemi iş amacıyla kullanacaksanız Google Keep sizin iş yükünüzü bir anda bitirecektir. Nasıl diye soracak olursanız bilgisayarınızla aldığınız notları telefonunuzla istediğiniz konumdan listelediğiniz görevleri kontrol edebilirsiniz.

Google Keep sisteminin tek amacı not almak değil eğer aceleniz varsa hem sesli hem de görsel metin oluşturarak kaydedebilir ve vakit kazanabilirsiniz. Sesli veya görselleri kolaylıkla da istediğiniz kişilere gönderim sağlayabilirsiniz. Sesli ile görev listesi oluşturmak uygulama içinde en sık kullanılan uygulamalardan biridir.

 

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.