Gaming Klavye, En İyi Oyuncu Klavyeleri

Gaming Klavye, En İyi Oyuncu Klavyeleri

Günümüzde popüler oyunları yüksek performansla oynayabilmek için klasik klavye ve Mouselerin yanı sıra daha profesyonel sistemlere ihtiyaç duyuluyor. Klasik klavyeler sadece genel işlevleri yerine getirebilirken oyuncu klavyeleri, mekanik açısından oyunculara büyük avantajlar sunuyor. Eski ve klasik klavyelere kıyasla daha uzun ömürlü olan oyun klavyelerinde, tuşlara her basıldığında farkındalık yaratan ‘’klik’’ sesi duyuluyor.

Online oyunlarda internet bağlantısındaki dalgalanmalar yüzünden karakter yeteneklerinin geç tepki vermesi büyük sorunlardan birisidir. İnternet düzgün olsa bile, klavye ve Mousenin geç tepki vermesi de büyük sorunlara neden olabiliyor. İşte, oyun kalitenizi arttıracak uygun fiyatlı oyun klavyesi seçenekleri.

1- A4 Tech Bloody B120 Turbo Gaming

100 TL civarındaki fiyat etiketi ile oyuncu klavyeleri arasında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Bloody B120 Turbo, yüksek kalite mekanik aksamları, otomatik tuş atama seçeneği ve su geçirmez kasası ile dikkat çekiyor. 3 adet Anti Ghost Key adındaki gizli tuş bölümü de oyun kalitesini arttırıyor.

2- Everest Rampage DLK-5110

Everest’in Rampage DLK-5110 model, üst düzey kalitesi ve 90 TL’lik fiyatı ile dikkat çekiyor. 4 farklı konfigürasyon modunun yanı sıra 10 adet makro tanımlama özelliği sayesinde oyun kalitesi arttırılıyor. Klavyenin üst bölümündeki multimedya paneli de estetiği üst düzeye çıkartıyor.

3- Logitech G105

Logitech’in G105 modeli, 120 TL’lik fiyat etiketi ile diğer seçenekler arasında uygun fiyatı ile dikkat çekerken, programlanabilir tuş kombinasyonları, aynı anda birden fazla tuş algılayabilme özelliği ve üstün mekanik yapısı sayesinde üst düzey konfor sunuyor.

Yazımızın devamı gelecek, yeniliklerden ve hayatını kolaylaştıracak bilgilerden haberdar olmak için Bilgigi‘yi takip etmeyi unutma!

Bu makalenin tüm kullanım hakları bilgigi(bilgi blogu,genel blog)‘ye aittir.Kopyalanması yasaktır.

Bu makalede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgi mutlaka uzmanına danışılmalıdır.Bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır ve tüm sorumluluk okuyucuya/ziyaretçiye aittir.Bilgigi.Com olası bir durumda sorumlu tutulamaz.

FACEBOOK HESABIMIZ TIKLA TWİTTER HESABIMIZ TIKLA | INSTAGRAM HESABIMIZ TIKLA

 

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?