En İyi Otel Programları

En İyi Otel Programları

Otel programı ile oteldeki tüm departmanları, müşteri verilerini, rezervasyon yönetimini ve diğer birçok öğeyi bir sistem üzerinden yönetebilir, aynı zamanda Protel tarafından sağlanan sistem üzerinden iş verimliliğinizi artırabilecek fırsatları analiz edebilirsiniz.

 

Otel Yönetim Sistemleri

Otel yönetim sistemi bir yazılım çözümüdür, otel işletmelerinin merkezidir ve oteldeki tüm yönetim süreçlerini kontrol eder. Protel, otel yönetim sisteminde pazarlama, etkinlik yönetimi, yemek ve insan kaynakları gibi süreçlerin yanı sıra ön büro yönetimi, rezervasyon, otele giriş çıkış, faturalama gibi süreçleri optimize edebilecek otel programları sunmaktadır.

 

Opera Otel Programı

Opera Otel Programı, her büyüklük ve türdeki konaklama tesislerine uygulanabilen bir otel yönetim sistemi (PMS) çözümüdür. Temel ön büro süreçlerini (rezervasyon, check-in ve check-out gibi) otomatikleştirerek zamandan kazandırır ve insan hatası olasılığını azaltır; tanımlayabilmeniz için fabrika çalışanlarının ilerleyişi ve iş süreçleri hakkında ayrıntılı raporlar sunar. Verimsiz süreçler ve olası sorunlar için erken önleyici tedbirler alın.

 

Opera Otel Programının Avantajları

 • Hızlı check-in ve check-out gibi fonksiyonlar sayesinde tüm ön büro işlemlerinde kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar.
 • Hazır ve özelleştirilebilir rapor formatına sahiptir. Otomatik olarak periyodik raporlar oluşturabilir ve gönderebilir.
 • Gelir yönetimi yazılımı ile birlikte kullanılabilir.
 • Günlük fiyat, özel fiyat, temel fiyat, dinamik fiyatlandırma gibi gelişmiş ve otomatik fiyatlandırma seçeneklerine sahiptir.
 • Müşterileri özelliklerine ve tercihlerine göre farklı gruplara ayırmanıza, böylece her grup için özel kampanyalar ve promosyonlar oluşturmanıza olanak tanır.
 • Detaylı verilerle müşteri profilleri oluşturur.
 • Elektronik fatura ve elektronik arşivleme gibi elektronik dönüştürme süreci ürünleriyle uyumludur.
 • Bu arayüz aracılığıyla, 1.000’den fazla üçüncü taraf sistemi ve 80’den fazla kanal yöneticisi ile entegre edilebilir.

 

Suite8 Otel Yönetim Sistemi

Suite8 otel yönetim sistemi, gelişmiş özellikleriyle çok işlevli bir otel yönetimi çözümüdür. Suite8 otel yönetim sistemi, misafir merkezli bir bakış açısıyla geliştirildi; otel arama, rezervasyon, konaklama öncesi iletişim, check-in, check-out ve konaklama sonrası iletişim dahil tüm süreçlerde misafir deneyimini iyileştirebilir. Tüm bu süreçlerde misafir alışkanlıkları hakkında detaylı veriler toplayarak müşteri ilişkilerinizi ve sadakat yönetim sisteminizi geliştirebilir ve kişiselleştirilmiş bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlayabilir.

 

Suite8 Otel Yönetim Sisteminin Avantajları

 • Basit ve hızlı bir rezervasyon süreci sağlar, insan hatası olasılığını azaltır ve tüm müşteri bilgilerinin tek bir merkezden yönetilmesini sağlar.
 • Bir merkezde toplanan veriler; müşteri ilişkileri yönetimi, personel yönetimi, spa, restoran ve tesis yönetimi vb.
 • Esnek yapısı sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda yeniden şekillendirebilirsiniz. Her büyüklükteki otel için uygundur.
 • Yetkin bir modüle sahiptir, otelin hatalarını, isteklerini, şikayetlerini ve misafir incelemelerini takip edebilirsiniz.
 • Seyahat şirketleri için komisyon hesaplama, indirimler tanımlama ve esnek faturalama fonksiyonlarına sahiptir.
 • Otel zincirlerinde kullanıldığında bir veri tabanını paylaşır ve tüm şubeler ziyaretçi bilgilerine, rezervasyonlara ve müsaitlik durumuna ulaşabilir.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?