Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
İzlenmesi Gereken Aamir Khan Filmleri
Sosyal Medyada Paylaş
18 Eylül 2018
Bilgigi

İzlenmesi Gereken Aamir Khan Filmleri

Aamir Khan Filmleri

En iyi Aamir Khan filmleri, hem konu hem de oyunculuk bakımından başarılı olanlardan oluşuyor. Öncelikle, Aamir Khan filmlerinin gün geçtikçe daha kaliteli bir hal aldığını söylemekte fayda var. Eski yıllarda biraz daha aşk temalı filmlere konu olan Khan, zamanla yönetmen ve yapımcı koltuklarına oturarak farklı konulara da yöneldi.

[irp posts=”1369″ name=”Salman Khan Filmleri”]

Aamir Khan filmleri 2018 yılında da büyük bir başarı sergiledi. Eleştirmenlerce beğenilen bu filmler, IMDB puanlama sisteminde de yüksek puanlar aldı. Çeşitli film festivallerinde de ödüllere layık görülen Aamir Khan filmleri, kendi içerisinde bir hayran kitlesine de sahip. Hem Hindistan’ın geleneksel yapısını hem de başaralı konuları bir arada işleyerek, farklı kesimden insanlara hitap etmeyi başarabiliyor.

En Yeni Aamir Khan Filmleri

Her ne kadar Aamir Khan genç ve dinamik görünse de, esasında 53 yaşında bir yetişkin. Filmlerindeki dansları, enerjisi ve genç görünümüyle yaşını göstermeyen Khan, 2018 yılında da birden fazla filme imza attı. Dangal filmi her ne kadar 2016 yapımı olsa da, Türkiye’ye 2018 yılında girdi. Bunun yanında Secret Superstar adında bir film daha vizyona girdi. İki film de eleştirmenlerce çok beğenildi, yüzbinlerce kişi tarafından izlendi. 2000’li yıllarda Aamir Khan Ghajini ile tanınsa da, artık birçok filmde oyunculuk yapmış başarılı bir oyuncu.

amir khan filmleri
en popüler aamir khan filmleri, amir khan

Aamir Khan’ın Rol Aldığı Filmler

Aamir Khan en iyi filmleri denildiğinde, akla uzun bir liste gelecektir. 53 yıllık bir ömre onlarca film sığdıran Khan’ın en iyi filmleri şu şekilde sıralanabilir:

[irp posts=”1372″ name=”En İyi Hint Filmleri, Hint Sineması”]
  1. Dangal
  2. 3 Idiots
  3. Secret Superstar
  4. Yerdeki Yıldızlar
  5. Ghajini
  6. PK
  7. Fanaa
  8. Dil Chanta Hai
  9. Lagaan: Once Upon A Time In India
  10. Sarfarosh

Tüm bu filmlerin yanında 2018 yılında vizyona girecek Aamir Khan son filmi ise, Thugs of Hindostan. 200 yıl önceki Hindistan’ın konu alınacağı filmde, Aamir Khan herkesin yakalamak istediği bir suçluyu oynayacak. Her filmde tahmin edilmedik karakterlere vücut veren Khan, yeni filmiyle de herkesi büyüleyecek gibi gözüküyor. Film 7 Kasım 2018’de Türkiye’de vizyona girecek.

Hint Sinemasının En İyi Filmleri İçin buraya tıklayabilirsiniz.

Salman Khan Filmleri için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.