Ailece İzlenebilecek Filmler

Ailece İzlenebilecek Filmler

Ailenizle birlikte küçük bir film gecesi yapmak istiyor, ancak hangi filmi izleyeceğinize bir türlü karar veremiyor musunuz? Siz de sizin için hazırladığımız aşağıdaki aile filmlerini ister eşiniz,  isterseniz de aileniz ve çocuklarınızla birlikte izleyerek birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

1- Sevimli Canavarlar

Aile filmleri denildiği zaman akla Jim Carrey gibi dünyaca ünlü komedi oyuncularının filmleri ya da ‘’Evde Tek Başına’’ gibi klasikleşen filmler gelse de listeyi artık yenileme vakti geldi. Birbirinden farklı boyut ve şekillerdeki binlerce sevimli canavarın öyküsü, çocuklarınızın keyifli dakikalar geçirmesini sağlayacak.

aile filmler
ailecek izlenebilecek filmler

2- Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (1-2)

Berk Adası’nda Vikingler, ejderhaları en büyük düşmanları olarak görmekte ve her gördükleri yerde onlarla savaşmaktadır. Hiccup’un kabile reisi babası her ne kadar çocuğunun Viking geleneklerine göre bir ejderha avcısı olarak büyümesini istese de Hiccup, ejderhalar ile orta yolu bulmaya çalışacaktır. Efsanevi ejderhası Gecenin Öfkesi, Hiccup’un bu yolda en büyük yardımcısı olacaktır.

3- Vol.i

Uzun yıllar boyunca insanoğlunun dünyadaki çevre kirliliğini maksimum düzeye çıkartmasının ardından dünya terk edilmiş, tüm insanlar başka gezegene yolculuk etmiştir. Dünyayı temizleme görevi ise küçük, sevimli robot Vol.i’ye verilmiştir. İnsanoğlunun geride bıraktığı çöplerden kendine yeni bir dünya kuran Vol.i’nin yanlızlıkla dolu hayatı ise Eve adlı başka bir robotun gelmesi ile son bulacaktır.

4- Yukarı Bak

Rastlantı eseri çocukken tanışan Ellie ve Carl, birlikte uzun ve güzel bir hayat geçirmiştir. Maceraperest ve keşfedici ruhu ile Ellie’nin tek hayali dünyayı gezebilmektir. Ellie’ye göre daha durgun bir karakteri olan Carl’ın tek isteği ise, Ellie’nin bu hayalini gerçekleştirmektir. Yılların ardından Ellie’nin hayata gözlerini yumması ile birlikte hayatta bir amacı kalmayan Carl’da Ellie’nin bu tek hayalini gerçekleştirme yoluna düşer.

5- Yıldız Tozu

Matthew Vaughn’un kaleminden çıkan Yıldız Tozu, sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için herşeyi yapabilecek bir erkeğin hikayesini anlatıyor. Sevdiği kadının kalbini kazanmak isteyen Tristran, Yvaine’e bir kayan yıldız yakalama sözü verir. Birlikte çıktıkları bu yolda ise onları korsanlar ve cadılarla dolu zorlu bir yolculuk bekliyor. Hikayesi ile dikkat çeken filmde Kaptan Shakespeare rolünde Robert de Niro’yu görüyoruz.

Sizlerde bir uzakdoğu dizi film tutkunu iseniz tayland dizileri başlıklı konumuzu mutlaka okumanızı isteriz.

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?