Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hayata Dair Bilgiler
2018 Yılında İzlenmesi Gereken 4 Film
Sosyal Medyada Paylaş
11 Ağustos 2018
editor mert

2018 Yılında İzlenmesi Gereken 4 Film

Canımız sıkıldığında sıkıntımızı gidermek için ilk başvurduğumuz yöntemlerden birisidir film izlemek. Bu yazımızda 2018 yılında izlemeniz gereken filmleri sizlerle paylaşacağız. İşte, 2018 yılında izlenmesi gereken 4 film!

2018 Yılında İzlenmesi Gereken 4 Film

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Yönetmenliğini, Captain America’dan bilmiş olduğumuz Anthony Russo ve Joe Russo’nun üstlenmiş olduğu Avengers: Infinity War, tüm Marvel Sinematik Evreni’nin  el ele vererek Thanos’a karşı verdiği mücadeleyi ele alıyor. Gerçekten izlenmesi gereken ve izlerken çok keyif alacağınız bir bilim kurgu.

Mission: Impossible 

Mission: Impossible Yansımalar, Görevimiz Tehlike  serisinin devamıdır. İkonik ajan Ethan Hunt,  birlikte iş yaptığı MF ekibi ve tanıdık bir kaç arkadaşı zor zamanlar içerisinden geçmektedir. Berlin’deki görevini düzgün yapamadığı için  Ethan Hunt CIA ile ters düşerek kara listeye girer. Fakat insanlığı tehdit eden bir konunun ortaya çıkışıyla beraber herkes zamana karşı yarışmaya başlar. Oldukça güzel bir aksiyon ve casusluk filmidir. Kesinlikle tavsiye ederiz. 2018 yılında izlenmesi gereken 4 film arasından en dikkat çekenlerden bir tanesidir.

Başlat: Ready Player One

Ailesini küçük yaşta kaybederek uzakta kalan Wade Watts,  gerçek dünyanın sıkıntılarından uzak durmak amacıyla zamanını The Oasis  isimli oyun evreninde geçirir. Oyunun milyoner kurucusu oyunun içerisine anahtar saklar ve bu anahtarı bulana oyunu devreceğini söyler. Wade de bu avın peşine düşer. Bir süre sonra her şey rekabet haline gelir. Zira şirket hissedarları ve paragöz oyuncular bu anahtara ulaşabilmek için diğer oyuncuları devre dışı bırakmak için ellerinden geleni yaparlar.

Deadpool 2

Deadpool 2; Marvel evreninden Deadpool isimli karakterin ilk filminin devamıdır. İlk Deadpool filminde olduğu gibi bu filmde de karakteri ve başrolü Ryan Reynolds  canlandırdı. İlk filmi izleyenler kesinlikle bunu kaçırmasınlar. İzlerken hem gülecek hem duygulanacaksınız. İzlemeniz gereken diğer filmler;

  • Rampage: Büyük Yıkım,
  • Labirent: Son İsyan,
  • Hadi be oğlum,
  • Sürükleniş
  • Yolcu,
  • Love Simon,
  • Gökdelen,
  • Üç harfliler: Beddua
  • Kabir Azabı,
  • Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Umarız 2018 yılında izlenmesi gereken 4 film başlıklı yazımız yararlı olmuştur. Keyifli izlemeler dileriz. Ayrıca en popüler yabancı dizileri ve en çok takipçisi bulunan dizileri buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Yorum Bırak

Bilgigi.Com - Tüm hakları saklıdır © 2018 Genel Blog,Bilgi Blogu.